Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Център
1 050 €
2 053.62 лв.

(11.67 €, 22.82 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:31 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 254 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

ИДЕАЛЕН ЦЕНТЪР! НА ВХОДА НА МЕТРОСТАНЦИЯ НДК! ТОПЪЛ И СЛЪНЧЕВ ИМОТ!

''Svetlina Real Estate'' отдава под наем напълно обзаведен тристаен апартамент в идеалния център на София! Жилището е след основен ремонт и чака своите ПЪРВИ наематели. Имотът се намира на 3-ти жилищен етаж в стара тухлена сграда без асансьор.

<Локация>
На метри от пешеходата зона на бул. Витоша, метростанции, заведения, магазини, места за отдих и други.

Разпределение - входно антре, всекидневна с напълно обзаведен кухненски бокс, две просторни и слънчеви спални и санитарен възел.

Отопление - климатици във всички стаи + ТЕЦ!

Подходящ за двойки, семейства или съквартиранти. Без домашни любимци!

При интерес, не се колебайте да ме потърсите - Михаела Ламбова тел: 0888016699
Особености
Обзаведен
Лукс
Климатик
За контакт:
0888016699
Брокер:
Михаела Ламбова
0888016699
Офис: Бул. Патриарх Евтимий 49, офис 1
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
СВЕТЛИНА
0877000435/ 0877899669
СВЕТЛИНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
svetlina.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Бул. Патриарх Евтимий 49, офис 1
http://www.svetlinaimot.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Център
Обява: 2d177815350613305

1 050 €
2 053.62 лв.
История на цената
(11.67 €, 22.82 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност